X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гомер (8 ст. до н.е.) – давньогрецький поет

Завантажити презентацію

Гомер (8 ст. до н.е.) – давньогрецький поет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гомер (8 ст. до н.е.) – давньогрецький поет Вважається автором «Іліади» та «Одіссеї» - двох славетних грецьких епічних поем, що започаткували європейську літературу. В античності Гомеру приписувалося авторство й інших поем (цикл “Кіпрії”) Бюст Гомера, копія з музею в Мюнхені

Слайд 2

Ім'я Гомера Донині ім'я поета викликає різні гіпотези, аж до тлумачення його значення як «сліпець», «боян» тощо. Аналогії зі сліпими кобзарями легко відшукуються у різних народів, у тому числі і в українського. Адольф Вільям Бугро (1825—1905) “Гомер із поводирем на острові Крит”

Слайд 3

Чи справді існував Гомер? Сукупність проблем, пов'язаних з особою Гомера і його відношенням до «Іліади» та «Одіссеї», про час виникнення, склад і взаємозв'язок окремих частин цих поем становлять знамените у всій науці про античний світ «Гомерівське питання»

Слайд 4

“Іліада” “Іліа да” - поема, що налічує 24 пісні, які складаються з 15693 віршів - найдавніша зі збережених пам'яток грецької літератури. «Іліада» є переробкою і об'єднанням численних сказань Стародавньої Греції про подвиги давніх героїв, міфів Троянського циклу Перші рядки “Іліади”

Слайд 5

Тривалий час твори Гомера існували в усній формі. У 6 ст. до н.е., за наказом афінського тирана Пісістрата, вони були записані. Текст «Іліади» зберігся у редакції олександрійських філологів, які розділили поему на 24 пісні у 3 ст.до н.е.: кількість пісень в «Іліаді» була пов'язана з кількістю літер у давньогрецькому алфавіті: і тих, і тих було по 24. Рукопис “Іліади” V ст.