X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Frank Sinatra"

Завантажити презентацію

"Frank Sinatra"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Frank Sinatra Френсіс Альберт Сінатра  — американський актор і співак. Славився романтичним стилем виконання пісень, «наспівним» (crooning) голосом, а також ефектною зовнішністю.

Слайд 2

Змолоду мав прізвиська Френкі (Frankie) і Голос («the Voice»), пізніше — Містер Блакитні очі (Ol' Blue Eyes), та Старійшина («Chairman of the Board»).

Слайд 3

Працював у таких жанрах: джаз, свінг, поп, біг бенд. Досягнув успіху в середині 1940-х, став кумиром тінейджерів, записувався на студії «Columbia Records».

Слайд 4

 В кінці 1940-х зазнав глибокої творчої кризи, і на початку 1950-х сконцентрувався на акторській діяльності. Вже у 1954 він отримав премію «Оскар» як найкращий актор другого плану у фільмі «From Here to Eternity».

Слайд 5

Починаючи з 1955 повернувся до музичної діяльності, зайнявшись випуском нових сольних альбомів, які викликали схвальні відгуки критиків. У 1958 він заснував власний лейбл — Reprise Records, на якому випустив альбоми Ring-A-Ding-Ding, Sinatra at the Sands та Francis Albert Sinatra & Antonio Carlos Jobim тощо. Sinatra at the Sands Ring-A-Ding-Ding Francis Albert Sinatra & Antonio Carlos Jobim

Слайд 6

Пісні у виконанні Сінатри ввійшли в класику естради, за 50 років активної творчої діяльності записав близько 100 популярних синглів, виконав всі найвідоміші пісні визначних композиторів США — Джорджа Гершвіна, Кола Портера й Ірвінга Берліна.

Слайд 7

Френк Сінатра мав трьох дітей — Ненсі, Френка і Тіну від першої дружини Ненсі Барбато (Nancy Barbato). Френк з батьками Френк з першою дружиною та дітьми

Слайд 8

Був ще одружений тричі — з актрисами Євою Гарднер, Мією Ферроу та Барбарою Маркс, з якою прожив до смерті.

Слайд 9

Френк і Єва