X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джек Лондон: життя та творчість

Завантажити презентацію

Джек Лондон: життя та творчість

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчість Джека Лондона Істинне призначення людини – жити, а не існувати. Джек Лондон

Слайд 2

Перший нарис Лондона «Тайфун біля берегів Японії» (1893), за який він отримав першу премію однієї з газет Сан-Франциско, став початком його літературної кар'єри.

Слайд 3

1896 рік круто змінив життя Джека Лондона: на Алясці знайдено золото, починається так звана золота лихоманка, в якій бере участь і молодий письменник. Йому так і не судилося знайти золото після кількох років виснажливої праці, але справжнім скарбом для Лондона стають особисті враження і досвід цього своєрідного краю, що отримав назву в подальших творах – «Біла Безмовність». Так звані «північні оповідання» принесли славу молодому автору.

Слайд 4

У 1900 році виходить перша збірка оповідань «Син вовка», потім друга – «Бог його батьків» (1901) і, нарешті, – роман «Дочка снігів» (1902).

Слайд 5

Джек Лондон був одним з засновників анімалістичної традиції не тільки в американській, але і у світовій літературі. Найкращими серед анімалістичних творів, безумовно, були «Поклик предків» (1903), «Біле ікло» (1906), «Джеррі-остров'янин» (1917), «Майкл, брат Джеррі» (1917).

Слайд 6

Значним явищем американської літератури початку XX століття став роман Лондона «Морський вовк» (1904).

Слайд 7

У 1907 році виходить збірка «Любов до життя», яка містить однойменне оповідання про людину, яка не підкорилася несприятливим обставинам і переборола їх.