X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біографія Булгакова

Завантажити презентацію

Біографія Булгакова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біографія Булгакова Михайла Афанасійовича

Слайд 2

Михайло Булгаков народився 3 (15) травня 1891 року в сім'ї доцента (з 1902 року - професора) Київської духовної академії Афанасія Івановича Булгакова (1859-1907) і його дружини Варвари Михайлівни (у дівоцтві - Покровської) (1869-1922) на Воздвиженській вулиці , 28 [1] у Києві.

Слайд 3

Будинок на Воздвиженській № 10 у Києві, де народився М.А Булгаков

Слайд 4

У 1909 році Михайло Булгаков закінчив Першу київську гімназію і вступив на медичний факультет Київського університету. Вибір професії лікаря пояснювався тим, що обидва брати матері, Микола і Михайло Покровські, були лікарями, один - у Москві, інший - у Варшаві, обидва добре заробляли.

Слайд 5

У 1913 році М. Булгаков одружився з Тетяною Лаппа (1892-1982). Грошові труднощі почалися вже в день весілля. Михайло Булгаков з Тетяною Лаппа

Слайд 6

Під час Громадянської війни, в лютому 1919 року, М. Булгаков був мобілізований як військовий лікар в армію Української Народної Республіки. В кінці серпня 1919 року, за однією з версій, М. А. Булгаков був мобілізований до Червоної армії в якості військового лікаря. Потім, судячи з його спогадами, він був мобілізований до білі Збройні сили Півдня Росії і був призначений військовим лікарем 3-го Терського козачого полку.

Слайд 7

З 1921 живе в Москві, де перший час працює репортером і фейлетоністом в ряді газет, співпрацює в берлінській зміновіхівській газеті «Напередодні».