X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Березовський Максим Созонович"

Завантажити презентацію

"Березовський Максим Созонович"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з художньої культури на тему: “Березовський Максим Созонович”

Слайд 2

Макси м Созо нтович Березо вський  — український композитор, диригент, співак. Класик європейської музики.

Слайд 3

Народився у Глухові на Сумщині в козацькій родині, в місті, де виховувалися музики для роботи при дворі російських імператорів . Вищу освіту здобув у Києво-Могилянській академії, де почав писати власні твори. 1758 року — через виняткові вокальні дані відряджений до Петербурга, де став солістом у Придворній співацькій капелі князя Петра Федоровича. Там познайомився з тогочасною європейською музикою. В 1759-60 роках виступав як співак-соліст в Італійській оперній трупі в Оранієнбауміта Петербурзі.

Слайд 4

1769 року — відряджений до Італії на навчання у Болонській філармонічній академії, де брав уроки у відомого композитора та історика музики падре Джованні Батіста Мартіні, у якого навчався близько восьми років. 15 травня 1771 р. Здав іспит на звання академіка філармонії в Болоньї

Слайд 5

Максим Березовський став першим українським (а також і російським) автором опери. На початку 1774 року повернувся в Петербург . Повернувшись 1774 року до Російської імперії, М. Березовський зіткнувся із байдужістю урядовців. Максим Березовський був зарахований (без посади) церковним півчим і капельмейстером Придворної співацької капели.

Слайд 6

Постійні нестатки, неможливість знайти застосування своїм творчим силам привели композитора до нервової недуги. 1777 року 32-літній композитор покінчив життя Не менш трагічна доля судилася його творам, які або припадали пилом, або взагалі були знищені. Більшість творів Березовського збереглася в рукописах. Були видані тільки поодинокі композиції, які, власне, й принесли йому світову славу.