X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Антуан Анрі Беккерель"

Завантажити презентацію

"Антуан Анрі Беккерель"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Антуан Анрі Беккерель Антуан Анрі Беккерель (15 грудня 1852 – 25 серпня 1908) — французький фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики та один з першовідкривачів радіоактивності

Слайд 3

Ранні роки Беккерель народився в Парижі в сім'ї вчених, яка, рахуючи його самого, його сина, батька - Александра Едмона, діда - Антуана Сезара, дала чотири покоління учених.

Слайд 4

Народився: 15 грудня 1852 , Париж Франція Відомий у зв'язку з: рентгенівське випромінювання Нагороди: нобелівська премія з фізики, 1903 Вчене звання: професор Галузь наукових інтересів: фізика, хімія

Слайд 5

Він здобув наукову освіту в Політехнічній школі і інженерну освіту в Національній школі мостів і шляхів. У 1874 р. Беккерель одружився на Люсі Жамен, яка народила йому сина Жана і померла від родів (1878). У 1890 р. Беккерель одружився на Луїзі Дезіре Лор'є .У 1889-му став членом Французької академії наук.

Слайд 6

Наукова праця В 1892 р. Беккерель став третьою людиною з їх сім'ї, яка очолила кафедру фізики в Національному музеї натуральної історії. У 1894 р. він став головним інженером в управлінні мостів і доріг.

Слайд 7

Відкриття радіоактивності У 1896 р. Беккерель випадково відкрив радіоактивність під час робіт по дослідженню фосфоресценції в солях урану. Досліджуючи роботу Рентгена, він загорнув флюоресціючий матеріал - уранілсульфат калію в непрозорий матеріал разом з фотопластинами, з тим, щоб приготуватися до експерименту, що вимагає яскравого сонячного світла. Проте ще до здійснення експерименту Беккерель виявив, що фотопластини були повністю засвічені.

Слайд 8

Це відкриття спонукало Беккереля до дослідження спонтанного випускання ядерного випромінювання. У 1903 р. він отримав спільно з П’єром і Марією Кюрі Нобелівську премію по фізиці "На знак визнання його видатних заслуг, що виразилися у відкритті мимовільної радіоактивності".

Слайд 9

Зображення фотопластини Беккереля, яка була засвічена випромінюванням солей урану. Ясно видно тінь металевого мальтійського хреста, поміщеного між пластинкою і сіллю урану.

Слайд 10

Останні роки Помер у віці 55 років у Ле-Круазік (Бретань). У його честь названа одиниця радіоактивності в системі одиниць СІ - бекерель (Bq). Також один кратер на Місяці і один на Марсі названі в його честь.

Слайд 11

Підготувала учениця 11 - А класу Місковець Анна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія