X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Анатолій Іванович Кульчицький

Завантажити презентацію

Анатолій Іванович Кульчицький

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Зміст презентації: Кротка біографія Творчий шлях поета Фото - репортаж з урочистого вечора, присвяченого 55-річчю творчої діяльності видатного поета, композитора і виконавця Анатолія Івановича Кульчицького. (білоцерківська газета “Гриф”) Вірізка з інтерв’ю “Актуальність теми України у творчості А.Кульчицького” (білоцерківська газета “Замкова гора”) Творчість поета-пісняря Анатолія Кульчицького: Із збірки “Пісні, як люди, мріють і живуть…: сто пісень” Із збірки “Білоцерківщина – мій отчий край” Із збірки “Як вересень уже я золотий”

Слайд 3

Анатолій Іванович Кульчицький Анатолій Іванович Кульчицький народився 2 травня 1938 року у м.Миронівка Київської області в родині службовців. У 1955 році закінчив Київську середню школу Миронівського району.  Освіту здобував поступово, вступивши спочатку до Київського технікуму підготовки культурно – освітніх працівників, а після до Київського Національного Університету ім. Т.Г.Шевченка на факультет журналістики.  Проживає в місті Біла Церква з 60-х років. За своє життя працював у закладах культури, обіймаючи різні посади. Понад десять років письменник очолював Білоцерківське об`єднання літератури та мистецтва.  На сьогодні автор пісенних збірок “Освідчення”(1995), “Клич душі”(1996), “Тебе, кохана Україно, до серця в пісні пригорну”(2002),”Біла Церква в піснях Анатолія Кульчицького”(2003), “Білоцерківщина – мій отчий край”, “Як вересень, уже я золотий”, ”Чарівний Вишгород завжди”(2004),”Дарую серце Білій Церкві”(2005), та 6 вокальних циклів: “Дивніше з див” на вірші Б.Олійника, “Дарую серце Білій Церкві”, ”Свіча любові і добра” на вірші П.Ральченка – голова відділення Українського фонду культури, відповідальний секретар Київського обласного творчого об`єднання “Культура”, член Національної музичної спілки України. Від самого початку заснування (з 1993) очолює комісію з присудження молодіжної літературно – мистецької премії імені Миколи Вінграновського. Обирався членом міськвиконкому; має п`ять медалей; за творчу і громадську діяльність відзначений Грамотою Верховної Ради України.  Написав 15 пісень про Білу Церкву, які об’єднані у цикл “Тобі, Біла Церкво...”. У 2000 році написав на власні вірші пісню, присвячену 70-річчю Білоцерківського району. Автор близько 400 пісень.  Лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького (1992). Заслужений працівник культури України (1998).

Слайд 4

Пісня “Моя Біла Церква” (слова і музика А.І.Кульчицького) В задумі стоять явори над рікою, Де росяна пахне трава, Моя Біла Церкво, завжди я з тобою,  Ти в серці моєму жива. Приспів: Шепчуть каштани Із вітром пісні, Спить місто кохане У тишині. Вже ніч розсипає зіркове намисто, І пісня лунає в гаю, Тобі, Біла Церкво, заквітчане місто, Я серце своє віддаю. Над Россю пливуть парусами тумани, З-за обрію сонце встає... Ніколи краса чарівна не зів’яне, Омріяне місто моє.