X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Амосов Микола Михайлович(6 грудня 1913 - 12 грудня 2002)

Завантажити презентацію

Амосов Микола Михайлович(6 грудня 1913 - 12 грудня 2002)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Амосов Микола Михайлович (6 грудня 1913 - 12 грудня 2002) Підготував учень 31-М групи Шамбір Олександр

Слайд 2

Біографія М.М. Амосов народився 6 грудня 1913 р. в с. Ольхово Вологодської губернії. 1932 р. він закінчив Череповецький механічний технікум, після чого 3 роки працював змінним механіком на Архангельській електростанції. 1939 р. М.М. Амосов з відзнакою закінчив Архангельський медичний інститут, а 1940р. – з відзнакою Всесоюзний заочний індустріальний інститут. Під час Великої Вітчизняної війни М.М. Амосов був на фронті провідним хірургом польового госпіталю. З 1947 до 1952 р. працював головним хірургом Брянського обласного відділу охорони здоров’я і в цей час почав широко займатися грудною хірургією, проводив велику наукову роботу, 1953 р. захистив докторську дисертацію.

Слайд 3

Біографія 1952 р. М.М. Амосов як видатний спеціаліст з грудної хірургії був запрошений до Київського інституту туберкульозу для керівництва спеціально створеною клінікою торакальної хірургії. Тут з особливою повнотою розкрився його різнобічний талант хірурга і дослідника, фізіолога й інженера, стали особливо плідною наукова, організаторська, практична, педагогічна і громадська діяльність.

Слайд 4

Біографія Молодий хірург Микола Амосов Череповецький механічний технікум

Слайд 5

Досягнення М.М. Амосов став одним з ініціаторів широкого впровадження в нашій країні хірургічного лікування захворювань легень, вніс багато нового в розвиток цієї проблеми. Його дослідження сприяли значному зниженню захворюваності на туберкульоз й корінному підвищенню ефективності лікування захворювання легень. 1961 р. праці М.М. Амосова з легеневої хірургії були відзначені Ленінською премією.

Слайд 6

Досягнення У подальшому основним напрямком діяльності М.М. Амосова стала серцева хірургія. 1955 р. він уперше в Україні почав хірургічне лікування вад серця й одним із перших у Радянському Союзі 1958 р. широко запровадив у практику метод штучного кровообігу. 1963 р. Микола Михайлович першим у Радянському Союзі виконав протезув