X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алкман (грец. Аλκμάν)(серед. VII ст. до н. е.).

Завантажити презентацію

Алкман (грец. Аλκμάν)(серед. VII ст. до н. е.).

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алкман (грец. Аλκμάν) (серед. VII ст. до н. е.). Перший відомий давньогрецький дорійський ліричний поет, який складав пісні для хору.

Слайд 2

Народження Згідно античній традиції, Алкман народився в Мессі (Лаконіка), однак походив від батьків-рабів родом із Сард у Лідії.

Слайд 3

Життя в Спарті Алкман жив і працював у Спарті в період після Другої Мессинської війни, де був керівником хорів, для яких складав мелодії, слова і розробляв танцювальні рухи під пісню.

Слайд 4

Вірші Алкмана У стародавності високо цінували любовні вірші Алкмана, фрагменти яких дійшли до нашого часу, крім того, йому належить ряд застільних пісень.

Слайд 5

Поетичні форми Імовірно, саме він створив нові поетичні форми, піднесши в ранг літератури імпровізовані пісні, що до того були насамперед музично-танцювальними композиціями. Однак найвагоміший внесок Алкман зробив у розвиток хорової поезії.

Слайд 6

Книги Алкмана Олександрійські вчені зібрали пісні Алкмана у 6 книг. Від більшості віршів збереглися лише короткі уривки, (бл. 100 рядків) папірусні уривки, що містить парфеній (пісню для дівочого хору).

Слайд 7

Шана до поета Завдяки багатству метрики, Алкман став зразком для пізніших поетів, що писали хорову лірику. У Спарті йому встановили пам'ятник і глибоко шанували протягом століть.