X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ада Лавлейс: яблучко від яблуні..."

Завантажити презентацію

"Ада Лавлейс: яблучко від яблуні..."

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ада Лавлейс: яблучко від яблуні... 

Слайд 2

Ада Лавлейс геніальна жінка-програміст, яка змогла досягти величезних вершин і зруйнувати гендерні стереотипи. Цікаво?? Тоді давайте дізнаємося більше про її життя ...

Слайд 3

Сором і слава                 великого батька ... Ада була єдиною закононародженою дочкою великого англійського романтика, ще більш великого англійського грішника і "суперзірки" - лорда Байрона. Скандальна слава поета мчала по Європі, змагаючись зі славою його кумира - Наполеона.

Слайд 4

Лірика Байрона, його поеми - "Чайльд Гарольд", "Дон Жуан", "Корсар" - розкуповувалися вмить і потім незліченно переписувалися від руки, переводилися, переказувалися "своїми словами". Ними зачитувалися і в королівських палацах Європи, і в російських маєтках, загублених серед безкраїх лісів і степів. Плодилися незліченні наслідувачі.

Слайд 5

А у вільний від літератури і запливів час поет займався полум'ям любові, від якого залишалися опіки різного ступеня і у знатних аристократок, і дружин пекарів, і навіть у осіб чоловічої статі ... Байрон помер молодим, у свої 36 років.

Слайд 6

Батька Ада ніколи не бачила і нічого про нього не знала: мати приховувала від дівчинки, хто насправді був її батьком. Бунтівний поет зусиллями материнської фантазії перетворився на добропорядного, бездоганного, передчасно померлого десь за кордоном джентльмена, в якого Ада вірила.