X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зоряні карти

Завантажити презентацію

Зоряні карти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зоряні карти

Слайд 2

Карта зоряного неба — проекція небесної сфери на площину. На карті вказується положення зірок, сузір'їв та інших астрономічних об'єктів.

Слайд 3

Розрізняють графічні зоряні карти фотографічні зоряні карти

Слайд 4

У 1515 р. побачили світ перші друковані зображення сузір'їв, створені художником А. Дюрером. Примітно, що зіркові карти Дюрера дзеркальні, тобто небо зображено так, як його можна бачити на зоряному глобусі.

Слайд 5

В 1603 р. з'явилася «Уранометрія» І. Байєра. Це атлас зоряного неба, перший атлас сучасного типу. Він включає 48 карт.

Слайд 6

В даний час всі професійні астрономи користуються в основному електронними каталогами зірок. Візуальні зображення різних областей зоряного неба з їх сучасними кордонами також будуються на екрані комп'ютера за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Слайд 7

Серед професійних атласів, виданих в останні роки, особливо виділяється "Millennium Star Atlas", що складається з трьох книг. Карти цього атласу містять всі зірки до 11-ї величини.

Слайд 8

Системи небесних координат Системи небесних координат використовують в астрономії для опису положення світил на небі або точок на уявній небесній сфері. Координати світил або точок задаються двома кутовими величинами (або дугами), які однозначно визначають положення об'єктів на небесній сфері. Небесні координати, числа, за допомогою яких визначають положення світил і допоміжних крапок на небесній сфері .