X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Затемнення Сонця та Місяця

Завантажити презентацію

Затемнення Сонця та Місяця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: Затемнення Сонця та Місяця

Слайд 2

План роботи: Загальні відомості про затемнення та їх класифікація. Затемнення Місяця та його види. Сонячне затемнення. Класифікація. Роль цих явищ у розвитку культури і науки.

Слайд 3

Затемнення Зате мнення (також затьма рення) — астрономічна ситуація, коли одне небесне тіло затуляє світло від іншого небесного тіла. Можливі варіанти, коли небесне тіло закриває світило від спостерігача (Сонячне затемлення, затемнення у системах подвійних зір тощо) або спостерігається перебування одного небесного тіла в тіні іншого (Місячне затемнення, затемнення супутників планет), розташування світила щодо спостерігача в останньому випадку не має значення.

Слайд 4

Слайд 5

Класифікація затемнень Найбільш відомі місячні й сонячні затемнення. Крім них, відбуваються й затемнення інших тіл. Наприклад, планети можуть закривати зорі, коли потрапляють на шлях світла від них до Землі. Існує багато подвійних і кратних зір, що обертаються одна навколо одної. Роздільної здатності телескопів може бути недостатньо, щоб побачити зірки окремо, але затемнення однієї іншою спостерігаються як варіації блиску затемненних змінних зір.

Слайд 6

Затемнення Місяця Місячне затемнення відбувається, коли Земля перебуває між Сонцем і Місяцем і Місяць «входить» в тінь від Землі.

Слайд 7

Якщо Місяць повністю проходить через повну тінь від Землі, сонячне проміння упродовж певного часу взагалі не потрапляє безпосередньо до його поверхні. Ціла поверхня Місяця в цьому разі стає темною і відбувається повне затемнення Місяця.