X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Юпітер - планета мандрівок

Завантажити презентацію

Юпітер - планета мандрівок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Юпітер

Слайд 2

Юпітер — п'ята й найбільша планета Сонячної системи. Разом із Сатурном, Ураном і Нептуном Юпітер класифікують як газового гіганта.

Слайд 3

Середній радіус 69 911 ± 6 км Маса 1,8986×1027 кг Період обертання 9 год 55 хв 30 с Нахил осі 3,13°

Слайд 4

Якщо говорити про обсяг, то в Юпітер помістяться 1300 таких планет, як Земля.

Слайд 5

Низка атмосферних явищ на Юпітері — такі як шторми, блискавки, полярні сяйва, — мають масштаби, що на порядки перевершують земні.

Слайд 6

Велика Червона Пляма — овальне утворення зі змінними розмірами, розташоване в південній тропічній зоні. Насправді це довготривалий вільний вихор в атмосфері Юпітера, що робить повний оберт за 6 земних діб. У наш час «пляма» має розміри 15х30 тис. км, а сто років тому спостерігачі відзначали в 2 рази більші розміри. Іноді вона буває не дуже чітко видимою.

Слайд 7

Юпітер має понад 67 супутників, найбільші з яких — Іо, Європа, Ганімед і Каллісто — було відкрито 1610 року.

Слайд 8

На відміну від кілець Сатурна, кільця Юпітера темні і, ймовірно, складаються з дуже невеликих твердих часток метеорної природи. Нещодавно вчені відкрили ще одне кільце, розташоване найближче до планети. Його назвали Гало.

Слайд 9

Цікаві факти Юпітером звали верховного бога в римській міфології. Юпітер був сином Сатурна, а також братом Плутона і Нептуна.