X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туманності - незвичне космічне явище

Завантажити презентацію

Туманності - незвичне космічне явище

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Туманності

Слайд 2

Туманність - величезне скупчення газу і пилу між зорями або навколо них, яке вирізняється своїм випромінюванням або поглинанням у порівнянні з навколишнім середовищем.

Слайд 3

За формою розрізняють: Дифузні Планетарні Туманності-залишки вибуху наднових зір, та ін.

Слайд 4

Історичні дані Спочатку туманностями в астрономії називали будь нерухомі протяжні (дифузні) астрономічні об'єкти, включаючи зоряні скупчення або галактики за межами Чумацького Шляху, які не вдавалося віднести до зірок. Деякі приклади такого використання збереглися до цих пір. Наприклад, галактику Андромеди часто називають «туманністю Андромеди».

Слайд 5

Слайд 6

Залежно від поглинаючих властивостей або випромінювальних туманності бувають: Темними Світлими (дифузні) Туманність Кінська голова Туманність Оріона

Слайд 7

Темні туманності є щільними хмарами міжзоряного газу і міжзоряного пилу, непрозорі через поглинання світла пилом. Зазвичай вони видні на тлі світлих туманностей. Найвідоміші темні туманності: Туманність Вугільний Мішок на фоні Чумацького Шляху. Туманність Кінська голова Туманність Змія в сузір'ї Змієносця. Барнард 147, темна туманність в сузір'ї Лебедя.

Слайд 8

Туманність Кінська голова