X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розвиток космонавтики в Україні"

Завантажити презентацію

"Розвиток космонавтики в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток космонавтики в Україні Презинтацію підготував учень 11-м класу Кашпрук Станіслав

Слайд 2

Космонавтика – величезний каталізатор сучасної науки і техніки, що став за невидано короткий строк одним із головних рушіїв світового науково-технічного прогресу. Вона стимулює розвиток електроніки, матеріалознавства, машинобудування, обчислювальної техніки, енергетики і багатьох інших галузей народного господарства.

Слайд 3

Розвиток космонавтики в Україні. Однією з найперспективніших галузей України нині с авіаційна промисловість. Вона налічує 43 підприємства, на яких працює близько 100 тис. людей. Далеко за межа ми країни відомі авіа ційні конструкторські бюро — АНТК ім. Антонова (Київ), «Про грес», ім. Івченка (За поріжжя), авіабудівні заводи Києва та Харкова, «Мотор-Січ» (Запоріжжя) та інші. Їхніми зусиллями створені унікальні крилаті машини: реактивні пасажирські літаки Ан-140 та Ан-148, транс портні літаки Ан-225, названий «Мрією», та Ан-124 — «Руслап». Літак полярної авіації Ан-74 та багато інших. Військово-трапаюртний літак «Руслан».1982р.

Слайд 4

Досягнення України в ракетно-космічній галузі дозволили їй разом із США, Росією та Норвегією взяти участь у спільному міжнародному проекті «Морський старт» для запуску в Тихому океані космічних супутників різного призначення. Крім того, наша країна бере участь у міжнародних проектах створення орбітальних станцій «Альфа» та «Мир», у програмі «Глобастер», яка передбачає запуск 36 супутників за допомогою українських «Зенітів». 19 листопада 1997 року у складіміжнародного екіпажу на бортуамериканського космічного корабля«Колумбія» на навколоземну орбіту вперше вирушив громадянин незалежної України Л.Каденюк.

Слайд 5

Успіхи підкорення космосу Радянським Союзом були б неможливі без українського конструкторського бюро «Південне». Саме на «Південному» розробляли космічні ракети разом із бойовими міжконтинентальними балістичними ракетами. Діяльність конструкторського бюро «Південне» у сфері наукових досліджень почалася в 1961 році з розробки космічних апаратів «Метеор» і «Стріла». У 1962 році ракета-носій «Космос» вивела на орбіту перший супутник дніпропетровської розробки ДС-2, а в 1967 році ракетою-носієм «Космос» на орбіту був виведений орієнтований в атмосфері супутник «Космічна стріла». Стріла Метеор