X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М І С Я Ц Ь

Завантажити презентацію

М І С Я Ц Ь

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

М І С Я Ц Ь Дослідження учениці 10 класу Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Павлусик Юлії Керівник: Коваленкова С.М., вчитель фізики

Слайд 2

Мета дослідження: Розвиток загальнокультурної компетенції у вивченні історії дослідження Місяця – найближчого космічного сусіда; Створення каталогу місій космічних держав із зазначенням виконаної ними роботи; Дослідження зв’язку астрономічної науки з іншими природничими науками, історією й технікою.

Слайд 3

Місяць – єдиний природний супутник Землі, найближче до нас небесне тіло. Найбільша цікавість була до постійної зміни форми та розмірів супутника, які пізніше були названі місячними фазами. Місяць світить відбитим сонячним світлом.

Слайд 4

Найстародавніші народи вимірювали час за допомогою астрономічних спостережень за рухом Місяця. З цією метою будувалися спеціальні споруди, крізь які спостерігали певні точки на горизонті в моменти стояння Місяця.

Слайд 5

Великий внесок у вивчення Місяця внесли давньогрецькі вчені-філософи: Анаксимен, Емпедокл, Демокріт, Арістотель.

Слайд 6

Галілей за допомогою телескопа встановив, що Місяць – шорстке і скалисте небесне тіло, повністю співставне з Землею. Так зародилася топографія Місяця.

Слайд 7

10 жовтня 1959 року радянська станція «Луна-3» проходить приблизно за 7000 км від поверхні Місяця та робить знімки видимої сторони супутника.

Слайд 8

Успіхи СРСР в дослідженні Місяця спонукали США вперто працювати, що дозволило їм висадити на Місяць перших людей.