X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Капликова планета Церера

Завантажити презентацію

Капликова планета Церера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Карликова планета Церера та життя на ній

Слайд 2

Церера — карликова планета в поясі астероїдів, в середині Сонячної системи. Церера — найближча до Землі карликова планета, вона віддалена від Землі на відстань у 263 млн км. У Палермо, на острові Сицилія, італійський астроном Джузеппе Піацці багато років вів спостереження положень зірок для складання зоряного каталогу. Робота наближалася до кінця. 1 січня 1801, Піацці виявив у сузір'ї Близнюків слабку зірочку, з блиском близько 7m, якої чомусь не виявилося ні в його власному каталозі, ні в каталозі Христиана Майера, що був в розпорядженні у астрономічній обсерваторії. Але пізніше вона була втрачена. 1 січня 1802 року Цереру вдалося знову виявити на місці, розрахованому К. Ф. Гаусом. Загальні відомості та історія відкриття

Слайд 3

Спочатку Цереру сприймали, як астероїд, але після засідання Астрономічного союзу це тіло стали відносити до карликових планет і висунули теорію, що це космічне і мізерно мале тіло є батьківщиною для різних форм життя. Вперше цю гіпотезу висунув Джуп Хауткупер з Університету м.Гіссена, що життя могло зародитися на карликовій планеті Церера.

Слайд 4

"Ця ідея прийшла до мене, коли я дізнався, що багато космічних об’єктів в Сонячній системі, містять досить багато льоду", повідомляє Хауткупер. "Загальний об’єм всієї цієї води, як мінімум у 40 раз більший, ніж об’єм земних океанів.” Саме вода вважається у сучасній науці важливою ланкою для існування життя. Так організми, можливо, вперше виникли довкола гідротермальних джерел (дані джерела утворилися навколо тектонічних розломів), які знаходилися на дні океанів і були у свій час джерелом різних хімічних сполук.

Слайд 5

Факти вказують що Церера залишилася неушкодженою протягом періоду Великого Бомбардування. Можливо, що Церера ще досі має “водний океан”, де життя могло зародитися в ранній період існування Сонячної системи. Чи могла карликова планета стати джерелом життя для нашої планети Земля, і передати його через скельні уламки, що відривалися від Церери, а потім потрапляли на Землю? – Можливо всі організми на Землі, у тому числі люди, походять із Церери?

Слайд 6

Учений Хауткупер каже: "Я розглянув різні космічні тіла Сонячної системи, які мали, або мають океани. Планета Церера ймовірно мала океан у ранній історії свого існування, проте маса планети говорить, що потрібно багато зусиль для того, щоб шматок кори планети відколовся і потрапив у відкритий космос та далі рухався у напрямку до Землі. Менші космічні тіла схожі на Цереру мають малу силу тяжіння, що робить можливе відокремлення окремих скельних порід."