X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Європа-супутник Юпітера

Завантажити презентацію

Європа-супутник Юпітера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Європа – супутник Юпітера

Слайд 2

Величезний оранжево-червоний Юпітер– найбільша газоподібна планета Сонячної системи. Ім’я їй древні римляни дали цілком відповідний: Юпітер (у древніх греків – Зевс) був верховним богом на Олімпі. У нього величезна кількість великих і малих супутників, які назвали відповідно іменам численних коханих, дружин і нащадків вищезгаданого бога.

Слайд 3

Діаметр 3 138 км Дата відкриттясічня 1610 року Відкривач(і)Галілей Галілео і можливоСімон Маріус

Слайд 4

Супутники Юпітера (Іо, Європа, Ганімед і Каллісто) Найбільш значні за розмірами супутники Юпітера – це Ганімед, Європа, Іо і Каллісто. Вони називаються ще Галілеєві супутниками, оскільки першими їх помітив на небосхилі знаменитий Галілео Галілей ще взимку 1610. Для цього йому знадобився телескоп, що збільшує розміри в 32 рази.

Слайд 5

Починаємо нашу подорож до Європи… Європа належить до числа найбільших супутників планет Сонячної системи; за величиною вона близька до Місяця. Вона завжди повернута до Юпітера однією стороною.

Слайд 6

Європа подібна більше на планети земної групи, ніж інші «крижані супутники», й у значною мірою складається з гірських порід. Вона цілком покрита шаром води завтовшки може бути порядку 100 км (частиною — як крижаної поверхневою кори завтовшки 10—30 км; частиною, як вважають, — якподповерхностного рідкого океану). Далі залягають гірські породи, а центрі може бути перебуває невеличке металеве ядро.

Слайд 7

Кількість кратерів невелика, є лише три кратера діаметром більше 5 км, що також свідчить про відносну молодості поверхні. За оцінками, її вік вбирається у 30 млн. років, і, отже, Європа має високої геологічної активністю. У той самий час, порівняння фотографій «Вояджерів» і «Галілео» не виявило жодних змін за 20 років. Поверхня Європи дуже рівна, лише окремі освіти, схожі на пагорби, заввишки кілька сотень метрів. Високе альбедо супутника свідчить у тому, що поверховий лід досить чистий, і, отже, «молодий» (вважають, що, ніж чистіше лід лежить на поверхні «крижаних супутників», тим молодший).