X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Еволюція Всесвіту

Завантажити презентацію

Еволюція Всесвіту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Еволюція Всесвіту

Слайд 2

Що таке Всесвіт? Всесвіт - зазвичай визначається як сукупність усього, що існує фізично. Всесвіт - це сукупність простору і часу, всіх форм матерії, фізичних законів і констант, які управляють ними.

Слайд 3

Світла смуга через все небо, де зосереджено більшість зірок Галактики. Чумацький шлях

Слайд 4

Вік Всесвіту Вік Всесвіту Астрономічні спостереження Всесвіту дозволили з відносною точністю встановити « вік » Всесвіту , який за останніми даними становить 13,73 ± 012 мільярдів років. Однак , серед деяких вчених існує точка зору , що Всесвіт ніколи не виникала , а існувала вічно і буде існувати вічно , змінюючись лише в своїх формах і проявах. Уявлення про форму та розміри Всесвіту в сучасній науці також є гостродискусійних , імовірно протяжність Всесвіту становить не менше 93 мільярдів світлових років , при спостерігається частини всього в 13,3 мільярдів світлових років.

Слайд 5

Будова Галактики У центрі - ядро спіральні гілки корона

Слайд 6

Вращение Галактики Галактика вращается вокруг своей центральной области Центр ее находится в созвездии Стрельца Вращение Галактики обнаруживается по эффекту Доплера Все звезды движутся вокруг центра Галактики. Але це перше враження незмінності навколишньої Всесвіту насправді оманливе: вона еволюціонує , і ця еволюція , порівняно повільна зараз , на ранніх етапах була неймовірно швидкої , так що серйозні якісні зміни стану Всесвіті відбувалися за частки секунди. За сучасними уявленнями , спостережувана нами зараз Всесвіт виник близько 15 мільярдів років тому з деякого початкового " сингулярного " стану з нескінченно великими температурою і щільністю і з тих пір безперервно розширюється і охолоджується.

Слайд 7

Відповідно до цієї теорії Великого Вибуху, подальша еволюція залежить від вимірного експериментально параметра р-се