X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дослідження Місяця"

Завантажити презентацію

"Дослідження Місяця"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дослідження Місяця Підготувала учениця 11-А класу Кузьменко Дарина

Слайд 2

Місяць – єдиний супутник нашої планети Місяць обертається довкола Землі по своїй власній (еліпсоїдній) орбіті. Повний круг довкола Землі Місяць робить за 29,5 днів.

Слайд 3

Вперше люди побували на Місяці 20 липня 1969 року Один з перших космонавтів на Місяці - Ніл Армстронг Астронавти сіли в Море Спокою, де встановили різні прилади і взяли перші проби грунту.

Слайд 4

Місяць обертається довкола своєї власної осі за 27.3 діб. Майже за цей же час вона обертається довкола Землі. І оскільки напрями обертання збігаються, то виходить так, що до Землі вона завжди повернена лише однією стороною. Це темна, ніколи не видима із Землі, сторона Місяця. Люди вперше побачили темну сторону Місяця лише в 1959 році, коли станція «Луна 3» зробила її знімки.

Слайд 5

На Місяці немає повітря, тому астронавтам на Місяці потрібно одягати спеціальні скафандри. Великий мішок ззаду – це апарат для дихання з запасом повітря. На голові - шолом з темним забралом, щоб захистити очі від яскравого сонячного світла.

Слайд 6

На Місяці побувало кілька груп вчених, які займалися різними дослідженнями, брали проби грунту. Для переміщення Місяцем вчені придумали спеціальні машини - Місяцеходи

Слайд 7

Це знім