X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дослідження космосу"

Завантажити презентацію

"Дослідження космосу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: Турецька Любов Дослідження космосу

Слайд 2

Що таке космонавтика? Космонавтика - це наука про польоти літальних апаратів  у світовий простір, і вид людської діяльності, спрямований на пізнання космосу і космічних об'єктів технічними засобами. Космонавтика - величезний каталізатор науки і техніки, що став за короткий строк одним із найголовніших рушіїв світового науково - технічного прогресу. Вона стимулює розвиток електроніки матеріалознавства, машинобудування, енергетики і багатьох інших галузей.

Слайд 3

Зародження космонавтики 1881 року  Микола Кибальчич запропонував схему першого у світі реактивного літального апарату. 1903 року вчений Костянтин Ціолковський  висунув ідею про використання ракет для космічних польотів; спроектував ракету для міжпланетних сполучень. У 1920-х роках учений Герман Оберт  також виклав принципи міжпланетного польоту. У січні 1929 року вчений Юрій Кондратюк   випустив за власні кошти книгу «Завоювання міжпланетних просторів».

Слайд 4

Космічні апарати 4 жовтня 1957 року СРСР справив запуск першої світової штучного супутника Землі. 6 грудня 1957 року США була спроба запустити супутник «Авангард-1» з допомогою ракети-носія. 31 січня 1958 року було виведено на орбіту американський супутник «Эксплорер-1», у відповідь на запуск радянських супутників. 17 серпня 1958 року США було здійснено перша спроба послати з мису Канаверал на околиці Місяця зонд з науковою апаратурою.

Слайд 5

Космічні апарати Першим дослідницьким апаратом, спрямованим земляками в іншу планеті, стала радянська автоматична станція "Венера-1", що стартувала 12 лютого 1961 року. У грудні 1962 року американський зонд "Маринер-2" пролетів з відривом 35 тисячі кілометрів від Венери. У 1965 році "Венера-3" вперше досягла поверхні планети, а 1967 року "Венера-4" вперше здійснила плавний спуск у її атмосфери і провела безпосередні фізико-хімічні дослідження. 

Слайд 6

Космічні апарати 10 липня 1962 року перший супутник зв'язку «Телстар-1» запущено на низьку навколоземну орбіту. У 1979 – 1981 роках космічні апарати "Піонер–11", "Вояджер–1", "Вояджер–2" пройшли біля Сатурна. Вітчизняна космічна навігаційна система "Глонасс", уведена в дію у 1993 році.

Слайд 7

Людина в космосі 19 серпня 1960 року «Супутник-5» вперше повертається на