X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Цікаві факти"

Завантажити презентацію

"Цікаві факти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві факти Астрономія!

Слайд 2

Факти про Плутон Площа Плутона дорівнює площі Росії Плутон має приблизно таку ж інфраструктуру .

Слайд 3

Слайд 4

Це фото зроблено космічним телескопом "Гершель" 20 травня 2010 року. Кожна точка - це ціла галактика. Відстань до галактик 10-13 мільярдів світлових років від Землі.

Слайд 5

Слайд 6

Найбільший телескоп у світі… Будується на Гаваях. За допомогою цього телескопа можна буде спостерігати райони Всесвіту, що знаходяться від нас на відстані в 13 мільярдів світлових років, тобто заглядати в минуле, бачачи світ таким, яким він був незадовго після Великого вибуху.

Слайд 7

З'ясувалося, що Всесвіт розширюється не такими швидкими темпами, як вважалося раніше. Скоректований і її склад: 68,3 відсотка займає темна енергія, 26,8 відсотка - темна матерія і 4,9 відсотка - звичайна матерія.

Слайд 8

Астероїд 274301 був відкритий в Андрушівської астрономічної обсерваторії, розташованої в Житомирській області. Небесне тіло обертається навколо Сонця на відстані близько 2,3 астрономічних одиниць (близько 344 мільйонів кілометрів), а один повний оборот робить за 3,68 року.

Слайд 9

Велика Ведмедиця насправді не є сузір'ям - це астеризм. Так називаються зоряні скупчення розташовані дуже далеко один від одного, в різних галактиках. Земля знаходиться в особливому положенні щодо цього астеризма, тому нам здається, що зірки лежать в одній площині.