X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Чи є життя у Всесвіті?"

Завантажити презентацію

"Чи є життя у Всесвіті?"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Житт я — з точки зору природознавства — це динамічний стан організму, який полягає в неперервності процесів обміну матерією та енергією із зовнішнім середовищем. Життя є одним з небагатьох процесів у світі, які зменшують ентропію (нехай лише локально).

Слайд 3

Поняття "Живий організм" або "життя" повинні володіти наступними властивостями: здатність долати наростання ентропії пристосованість до існування в даних умовах оточуючого середовища пристосовність всіх частин організму (молекул, клітин і органів) до виконуваних в життєвому процесі функцій здатність до збереження і передачі спадкової інформації.

Слайд 4

На малюнку - одне з уявлень про розповсюдженість життя у Всесвіті, як існування виключно «вуглеводневої» людини, що живе в даний час на планеті Земля. Це - вірогідний розподіл хімічно адекватної нам форми життя у Всесвіті, орієнтовно пов'язаний з аналогічним нашому процесом обміну тих же хімічних речовин і геометричними розмірами, визначуваними гравітаційними характеристиками планет.

Слайд 5

Життєздатність планети (англ. planetary habitability) — здатність планети або її супутника бути потенційно придатної для виникнення й підтримки життя.

Слайд 6

Оскільки існування живих організмів на інших планетах, крім Землі, не доведене, будь-яку планету не можна впевнено визнати придатною, мова йде про естраполяції інформації про фізико-хімічні умови на Землі, а також у Сонячній системі.