X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив творчості Джованні Лоренцо Берніні на європейське мистецтво архітектури ХVII – XVIII ст"

Завантажити презентацію

"Вплив творчості Джованні Лоренцо Берніні на європейське мистецтво архітектури ХVII – XVIII ст"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дослідницький проект з художньої культури на тему : “ Вплив творчості Джованні Лоренцо Берніні на європейське мистецтво архітектури ХVII – XVIII ст. ” Міністерство освіти і науки та спорту України Охтирської загальноосвітньої школи I-III ст. №4 імені Остапа Вишні Охтирської міської ради Підготовила учениця 11класу: Більченко М. Перевірив вчитель художньої культури : Перерва В.І. 2013 р.

Слайд 2

План Знайомство з архітектором і скульптором - Дж. Л. Берніні. Архітектурна діяльність майстра. Споруди, автором котрих є Берніні . Джованні Лоренцо в скульптурі . Творчість Берніні справила великий вплив на все європейське мистецтво 17-18 ст. Використані джерела для створення проекту . Висновок , для систематизації і узагальнення знань про творчість митця . Вікторина для перевірки засвоєного матеріалу .

Слайд 3

Джованні Лоренцо Берніні Архітектор і скульптор народився в Неаполі 7 грудня 1598 р. За національністю – італієць. Працював у стилі бароко. У його мистецтві позначилися вимоги верховної влади церкви і в той же час висловилися найпоширеніші, найбільш загальні смаки, уявлення та ідеали сучасників, знайдені нові образи та нові відтінки виразності. Він помер 12 листопада 1680 в Римі. Своєю творчістю впливав на скульпторів Риму, Флоренції, Фландрії «Мікеланджело нового століття»