X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Професія Архітектор"

Завантажити презентацію

"Професія Архітектор"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Незуненко Альона 11-Б Професія “Архітектор”

Слайд 2

Види професій Адвокат Типограф Оператор ПК Архітектор Фотограф Менеджер Програміст

Слайд 3

Чому я вибрала професію Архітектор Архітектором називають фахівця у сфері будівництва та проектування. Безперечним плюсом професії є високий дохід. Крім того, робота ця вважається дуже престижною. Є можливість працювати за кордоном. Можливість творчої реалізації.

Слайд 4

Детальніше про професію. Професію з упевненістю можна назвати творчою, так як діяльність архітектора має на увазі під собою створення та втілення художнього образу на папері. У межах поняття «архітектор» виділяється декілька більш конкретних спеціалізацій. Так, існують архітектори ландшафту, архітектори промислового будівництва, архітектори-реставратори. Дуже популярна також професія архітектор-дизайнер.

Слайд 5

Серед якостей, які необхідно мати для того, щоб стати успішним архітектором – творче і наочно-образне мислення, художні і математичні здібності, хороше уявлення простору, хороший зір, переконлива мова, увагу, вміння керувати собою і організовувати свою роботу, вміння розуміти інших людей і їх бажання, здатність приймати рішення і мати своє думка, посидючість.

Слайд 6

Слайд 7

Заробітня плата архітектора 8000грн-25000грн.(Україна) 3000-15000 доларів(США) 2600-2000 євро(Європа)

Слайд 8

Плюси та мінуси Плюси професії: високий заробіток, популярність. Мінуси професії: Архітектура - заняття творче. Людині не обдарованій, кар'єру зробити дуже складно. Є небезпека назавжди залишитися вічним підмайстром над кресленнями по чужим задумкам. Якщо ви мрієте про швидку славу та стрімку кар'єру, краще вибирайте іншу професію. Шлях від "підмайстра" до провідного архітектора в середньому займе не менше десяти років.

Слайд 9

Отримати професію можна закінчивши ВУЗ на певну спеціальність. На мою думку найкращі ВУЗи для майбутніх архітекторів знаходяться в Києві, Львові, Харкові.

Слайд 10

Слайд 11

Дякую за увагу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура