X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектурні споруди"

Завантажити презентацію

"Архітектурні споруди"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектурні споруди

Слайд 2

Бурдж Халіфа Бурдж Халіфа— найвищий хмарочос у світі, розташований у місті Дубай, Об'єднані Арабські Емірати. На сьогодні він є найвищою спорудою планети. Хмарочос сягає 828 метрів і складається з 162 поверхів. Вартість спорудження — 4,1 млрд доларів США. В хмарочосі встановлено 57 найшвидших у світі ліфтів. З 124 поверху працюють двоповерхові оглядові ліфти — вони вміщають від 12 до 14 осіб. Швидкість підйому — 10 метрів на секунду. Для будівництва вежі знадобилося 31400 кубічних метрів бетону та 330000 тонн сталевої арматури. Вежа розташована в центрі штучного озера. У Бурдж Халіфа є декілька рекреаційних зон для відпочинку відвідувачів — на 43, 76, 123 поверхах розташовуються фітнес і спа, а на 43 і 76 розташовані басейни (найвищі у світі), кімнати для відпочинку та інших заходів.

Слайд 3

Бурдж Халіфа Форма плану будівлі (три промені виходять з центру) — заснована на бутоні пустельної квітки, що росте в цьому регіоні. Найвищий житловий поверх — 109. Найвищий оглядовий майданчик розташований на 124 поверсі. Глибина паль фундаменту більше 50 метрів. Вежа буде самостійно повністю виробляти електроенергію для себе: для цього будуть використовуватися 61-метрова вітряна турбіна, а також масив сонячних панелей (частково розташовуються на стінах вежі) загальною площею близько 15 тис. м². Будинок обладнаний спеціальним захистом від сонця і скляними панелями, що відбивають світло, які зменшать нагрівання приміщень усередині (у Дубаї бувають температури до 50 ° C).

Слайд 4

Crystal Cathedral Кришталевий собор (англ. Crystal Cathedral) — протестантський собор у місті Гарден Гроув, штат Каліфорнія. Архітектор - Філіп Джонсон. В будівлі використано приблизно 10 000 скляних блоків. Вмістимість храму - 2900 віруючих. Роки будівництва 1977-1980.У середині листопада 2011 церква була продана за 57500000 доларів римсько-католицької єпархії Оріндж. Після переобладнання під літургійні вимоги буде використовуватись як кафедральний собор римсько-католицької єпархії Оріндж.