X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Архітектура народів Європи та Америки, наприкінці XVIII-го, на початку XIX ст"

Завантажити презентацію

"Архітектура народів Європи та Америки, наприкінці XVIII-го, на початку XIX ст"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з всесвітньої історії на тему: “Архітектура народів Європи та Америки, наприкінці XVIII-го, на початку XIX ст.” Виконала: Учениця 9-В класу ЗОШ 1-3 ст. №1 Кулібаба Ганна

Слайд 2

Архітекту ра (грец. αρχιτεκτονικη — будівництво), — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також власне система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси. Її художні образи відіграють значну роль у духовному житті суспільства.

Слайд 3

Функціональні, конструктивні та естетичні якості архітектури, а саме користь, міцність та краса, — тісно взаємопов'язані. Від конструкційного рішення багато в чому залежать і естетичність творів архітектури її основні засоби: архітектоніка, масштаб, пропорції та ритмічні відношення, пластика, фактура та кольори.

Слайд 4

Франція Одне з відомих творінь цього періоду – Тріумфальна арка у Парижі ( 1806р.) Автори: Ш.Перс`є й П. Фонтен. У період Другої Імперії був споруджений монументальний будинок Паризької опери ( архітектор Ш. Гарн`єр)

Слайд 5

Німеччина У Німеччині архітектори ( Шинлель, Кленце) і скульптори ( Шадов, Раух) довго дотримувалися традиційних, існуючих, ще з XVII ст. форм холодного й безпристрасного класицизму, віддаючи данину консервативним смакам, що особливо ретельно насаджувалися монархічною владою.

Слайд 6

Велика Британія Архітектура “вікторіанської” епохи відрізнялася співіснуванням класицизму й готичного стилю. У 50-х рр. починаються нові пошуки: “Кришталевий палац” для Всесвітньої виставки у 1851р. У Лондоні був побудований Дж. Пакстоном із заліза й скла, а художній аспект був тут повністю принесений в жертву функціональності технічних витівок.