X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Щоденник Анни Франк

Завантажити презентацію

Щоденник Анни Франк

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Щоденник Анни Франк Маленька Анна Франк мріяла стати відомою письменницею. Їй не судилося втілити цю мрію, але посмертно ця єврейська дівчинка, яка так і не пережила нацистський терор, все-таки отримала всесвітню славу.  

Слайд 2

А нна Фра нк (нім. Anneliese-Marie Frank) (12 червня 1929, Франкфурт-на-Майні — березень, 1945, табір смерті Берґен-Бельзен) єврейська дівчинка-підліток, що народилася в Німеччині, але в 1933 році її родина втекла в Амстердам. Проте і там застала їх німецька окупація — і дівчинка протягом 25 місяців разом зі сім'єю переховувалася в окупованих Нідерландах.

Слайд 3

З часом була схоплена та відправлена, як і її рідні, до концтабору в Аушвіц, а пізніше до Берген-Бельзена. Весь час вона вела щоденник, який став згодом всесвітньо відомим.

Слайд 4

Аушвіц

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Її історія та щоденник послужили за приклад поневірянь жертв Голокосту. Переживання, занотовані у її щоденнику, говорять більш ніж сама статистика мільйонних жертв трагедії, адже ближчі вони для підліткового розуміння.

Слайд 10

25 місяців ізоляції від решти світу Ця історія розпочалася 12 червня 1942 року у Голландії. На своє 13-річчя Анна Франк отримала у подарунок щоденник. Записи у ньому вона робитиме голландською мовою, адже німецький Франкфурт-на-Майні родина єврейського комерсанта Отто Франка залишила ще дев’ять років тому. Втім, у цей час сховатися від нацистів Франкам не вдається і в Голландії. Починаючи з липня 1942 року, євреїв з Амстердама депортують на роботу до таборів. Отто Франк не знаходить можливості утекти, тому просить про допомогу свою секретарку Міп Ґіз. Вона та інші співробітники переховують родину Франків та ще одну сім'ю друзів.