X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проектна робота на уроках англійської мови

Завантажити презентацію

Проектна робота на уроках англійської мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проектна робота на уроках англійської мови

Слайд 2

Слайд 3

All about me!

Слайд 4

Навчальне проектування не є принципово новою технологією. Метод проектів виник у 20-ті роки XX століття у США. Спершу його називали "методом проблем".

Слайд 5

Проектна робота – одна з найбільш цікавих методик, які може використовувати вчитель. Вона дозволяє: ефективно реалізувати комунікативний підхід у навчальному процесі з іноземної мови забезпечити активну практику для кожного учня групи з метою формування в учнів необхідних вмінь і навичок мовленнєвої діяльності знайомити учнів із краєзнавчою тематикою і шукати способи їх включення в активний діалог культур, щоб вони сприймали мову як засіб між культурної взаємодії.

Слайд 6

Метод проектів – це комплексний навчальний метод, який дозволяє індивідуалізувати навчальний процес, дає можливість учневі проявити самостійність у плануванні, організації та контролі своєї діяльності. Учень сам обирає об'єкт дослідження, сам для себе вирішує: чи обмежитися підручником з англійської мови , або почитати інші підручники, передбачені шкільною програмою. Проте, часто діти звертаються до додаткових джерел інформації, аналізують, порівнюють, залишаючи найважливіше й найцікавіше.

Слайд 7

Проектна робота – це навчання через дію. В основі кожного проекту лежить проблема, ціль виконання проекту-пошук шляхів вирішення цієї проблеми.