X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення часу за годинником. Задачі на дворазове застосування збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів

Завантажити презентацію

Визначення часу за годинником. Задачі на дворазове застосування збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевір себе №172 13-6+5=12 (12-6)*2=12 6*(7-3)=24

Слайд 2

Усний рахунок Урок триває 45хв, а перерва – 10 хв. На скільки довше триває урок, ніж перерва? Андрійко записав число 5, Петрик записав число у 4 рази більше, а Галинка – число, на 13 більше, ніж Петрик. Яке число записала Галинка?

Слайд 3

Обчисли за схемою : : + 21 ? ? ? 3 24 4

Слайд 4

Пригадай Скільки годин становить доба? 2 доби? Скільки хвилин становить 1 година? 3 години? Скільки секунд в 1 хвилині? У 4 хвилинах?

Слайд 5

Тема Визначення часу за годинни- ком. Задачі на дворазове застосування збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів. Дії з іменованими числами.

Слайд 6

Завдання Навчитися визначати час за годинником. Виконувати дії з іменованими числами. Розв’язувати задачі на дворазове застосування збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів.

Слайд 7

Знати Одиниці вимірювання часу. Особливість дій над величинами. Порядок виконання дій у виразах.

Слайд 8

Вміти Визначати час за годинником. Перетворювати іменовані числа. Виконувати дії з іменованими числами. Розв’язувати задачі на дворазове застосування збільшення (зменшення) числа на кілька одиниць чи в кілька разів.