X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Метод інтервалів

Завантажити презентацію

Метод інтервалів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алгебра і початки аналізу. 10 клас (за підручником Мерзляк А. Г.)

Слайд 2

Тема уроку: Метод інтервалів (2 уроки)

Слайд 3

Проміжки знакосталості На рисунку 59 зображено графік деякої функції f, у якої D (f) = R і нулями є числа x1, x2 і x3. Ці числа розбивають область визначення функції на проміжки знакосталості (–∞; x1), (x1; x2), (x2; x3), (x3; +∞).

Слайд 4

Проміжки знакосталості Для функції g, графік якої зображено на рисунку 60, проміжок (x2; x3) не є проміжком знакосталості. Справді, якщо x ∈ (x2; x0), то g (x) > 0, а якщо x ∈ (x0; x3), то g (x) < 0.

Слайд 5

Неперервність функції Принципова відмінність між функціями f і g полягає в тому, що графіком функції f є неперервна крива, а графік функції g такої властивості не має. Говорять, що функція f неперервна в кожній точці області визначення, або, як ще прийнято говорити, неперервна на D (f), а функція g у точці x0 ∈ D (g) має розрив.

Слайд 6

Теорема 8.1 Теорема 8.1. Якщо функція f неперервна і не має нулів на деякому проміжку, то вона на цьому проміжку зберігає постійний знак. Ілюстрацією до цієї теореми слугує графік функції, зображений на рисунку 59. Ця теорема дозволяє, не будуючи графіка функції f, розв’язувати нерівності f (x) > 0 і f (x) < 0.