X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МАТЕМАТИЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ АЛГОРИТМІВ

Завантажити презентацію

МАТЕМАТИЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ АЛГОРИТМІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 2 МАТЕМАТИЧНІ ОСНОВИ ТЕОРІЇ АЛГОРИТМІВ Те, що я зрозумів, - прекрасно. Із цього я роблю висновок, що й те, чого я не зрозумів, також прекрасно. ( Сократ )

Слайд 2

Пізнання завжди шукало способи опису алгоритмів. І застосовуючи природну мову пізнання – математикові, необхідно визначити у ній ті цеглинки, з яких дослідники створили ці прекрасно величні будови – Алгоритми, а заодно і їх теорію й аналіз. Основними математичними складової теорії алгоритмів виявилися теорія множин, математична логіка й теорія графів. Тому іноді теорію алгоритмів іменують як теорію алгоритмів і вирахувань ( у нашім курсі ми її називаємо «Теорія алгоритмів і математична логіка» ) і розділяють на дві частини. Перша - загальна теорія, що має справу з будовою алгоритмів і вирахувань самих по собі. Друга являє собою прикладну теорію, що має справу із проблемами, пов'язаними із практичними застосуваннями алгоритмів і виникаючими в різних областях математики.

Слайд 3

2.1 Асимптотичний аналіз функцій При аналізі поводження функції трудомісткості алгоритму часто використовують прийняті в математику асимптотичні позначення, що дозволяють показати швидкість росту функції, маскуючи при цьому конкретні коефіцієнти. Така оцінка функції трудомісткості алгоритму називається складністю алгоритму й дозволяє визначити переваги у використанні того або іншого алгоритму для більших значень розмірності вихідних даних. В асимптотичному аналізі прийняті наступні позначення: Оцінка (тетта) Нехай f(n) і g(n) - додатні функції аргументу, n ≥1 (кількість об'єктів на вході й кількість операцій - додатні числа), тоді:

Слайд 4

Оцінка (тетта) f(n) = (g(n)), якщо існують такі додатні с1, с2, n0, що: с1 * g(n) ≤ f(n) ≤ c2 * g(n), при n > n0