X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційна модель і алгоритми

Завантажити презентацію

Інформаційна модель і алгоритми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Модель – це опис істотних для поставленої задачі властивостей і закономірностей поведінки об’єктів, що забезпечує її розв’язання. Основними моделями є: Текстовий опис; Графічний опис; Опис у вигляді формул, рівнянь.

Слайд 3

Найбільш розповсюджені - математичні моделі. Вони описують процеси і явища за допомогою формул. Математичні моделі застосовуються у всіх галузях діяльності: фізиці, хімії, географії, економіці, біології, медицині, мовознавстві, і навіть в іграх. Побудувати модель - підібрати зразок.

Слайд 4

Процес розв’язування кожної задачі складається з однакових обов’язкових етапів. Розв’язування задачі – це одержання необхідної інформації з вихідних даних. Вихідні дані - це те, що дано в умові задачі. Необхідні результати – це те, що має бути отримане внаслідок розв’язування задачі.

Слайд 5

Слайд 6

Постановка задачі Побудова моделі Вибір готового ПЗ Вибір або розробка методу Розробка алгоритму розв’язування задач з використанням обраного ПЗ Розробка алгоритму відповідно до обраного методу Виконання за комп’ютером описаних в алгоритмі дій Створення програми Налагодження і тестування Виконання програми

Слайд 7

Постановка задачі – аналіз формулювання задачі з метою конкретизації того, що дано і що необхідно знайти, тобто виділення вихідних даних, та необхідних результатів. При цьому встановлюються обмеження на можливі значення вихідних даних і необхідних результатів. Метод – це конкретний спосіб розв’язування поставленої задачі. Найефективнішим вважається метод, що дає змогу одержати необхідний результат у найкоротший час роботи комп’ютера з найменшими витратами оперативної пам’яті.