X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дійсні числа

Завантажити презентацію

Дійсні числа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дійсні числа Виконала учениця 10-А класу Шкляр Маргарита

Слайд 2

Дійсні числа — елементи числової системи, яка містить у собі раціональні числа і, в свою чергу, є підмножиною комплексних чисел. Математична абстракція, яка виникла з потреб вимірювання геометричних і фізичних величин навколишнього світу, а також виконання таких математичних операцій як добування кореня, обчислення логарифмів, розв'язування алгебраїчних рівнянь.

Слайд 3

Все впорядковується відповідно до чисел. Піфагор

Слайд 4

Давньогрецький математик, філософ. Організував свою школу. Досліджував проблеми теорії чисел, геометрії, гармонії, астрономії. Вважав, що все визначають числа. Досліджував різні види чисел: парні, трикутні, квадратні, досконалі, дружні. Піфагор Самоський (бл.580р.-500р. до н.е.)

Слайд 5

Цифри – це знаки, якими позначають числа. Натуральні числа – це числа, які використовують під час лічби. Натуральних чисел безліч, а цифр десять. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Слайд 6

Цілі числа – це натуральні числа, протилежні їм числа та число 0.

Слайд 7

Раціональні числа – це числа, які можна подати у вигляді відношення, де m- ціле число, а n- натуральне.

Слайд 8

Кожне раціональне число можна записати у вигляді скінченного або нескінченного періодичного дробу.

Слайд 9

Існують числа, відмінні від раціональних. Ірраціональні числа – це числа, які не можна подати у вигляді відношення двох цілих чисел. Приклад: Дійсні числа - це усі раціональні й ірраціональні числа.

Слайд 10

Комплексні числа – числа виду a+bi, де a і b – довільні дійсні числа, а i- уявна одиниця. Уявні числа – це такі комплексні числа, які не є дійсними.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра