X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біном Ньютона

Завантажити презентацію

Біном Ньютона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Елементи комбінаторики Біном Ньютона

Слайд 2

АБРАКАДАБРА ABRACADABRA Перше згадування про слово ABRACADABRA зустрічається в медичному трактаті, написаному греком Квінтом Сереном Саммоніком, лікарем римського імператора Септімія Севера ( 208 р.). Слово ABRACADABRA наводиться як засіб для лікування лихоманки. Його слід було написати на аркуші паперу, пов’язати навколо шиї і не знімати впродовж дев’яти днів. Потім його потрібно було кинути за спину в струмок або річку, що тече на схід.

Слайд 3

АБРАКАДАБРА ABRACADABRA А.О.Тюняєв «Історія виникнення світової цивілізації» В іудо християнську епоху ведичного мітраїзму замість Христа був слов’янський арійський бог Мітра. Одним з імен його було магічне слово «абракадабра», яке, записане у вигляді трикутника, направленого вершиною до низу, використовували як амулет, оберіг.

Слайд 4

АБРАКАДАБРА ABRACADABRA Є різні тлумачення цього слова. Наведемо слов’янське розшифрування. «Б» – душа/благо, «Р» – бог Ра, «К» – судьба Макошь, «Д» – деять/делать = «Душа Ра судьбой делает душу Ра (добро)» Це цілком може звучати так: «абы (чтобы) Ра дал добра!». Проте, оскільки в центрі стоїть «К» (графічно як відображення променя, що падає на дзеркальну поверхню), це може говорити про використання принципу дзеркала (наприклад, у боротьбі з василіском).

Слайд 5

Слайд 6

Виведення формули бінома Ньютона Перетворимо добуток у многочлен: Нехай п = 2, матимемо: Введемо позначення: Тоді

Слайд 7

Виведення формули бінома Ньютона Нехай п = 3, матимемо: Введемо позначення: Тоді

Слайд 8

Виведення формули бінома Ньютона Нехай п = 4, матимемо: Введемо позначення: Тоді